ABC 3 VPS

ABC 3 VPS autohooldus pakett on mõeldud klientidele kes soovivad oma sõiduki eest tavapärasest rohkem hoolt kanda. Seda paketti soovitame sarnaselt ABC 2 autohooldus paketi intervalliga kasutada ehk siis lihtsalt valige ABC 2 autohoolduspaketi asemel ABC 3 VPS  autohoolduse pakett. Tava intervalliga sõidukitel igal teisel - kolmandal hooldusel, mida peab autol tegema vastavalt sõiduki tootja poolt määratud intervallile. Tavapäraselt hooldatakse autot 10.000 kuni 15.000 KM läbisõidu järel või kui läbisõit on väiksem, siis vähemalt üks kord aastas. Sellise hooldusintervalliga autodel soovitame seda paketti kasutada 20.000 kuni 30.000 KM läbisõidu või kui läbisõit on väiksem siis kahe aasta järel. Uuematel autodel milledel on tootjad andnud välbaks kuni 30.000 KM või siis vähemalt üks kord kahe aasta jooksul soovitame ABC 3 VPS autohoolduse paketti kasutada kõikides hooldustes või vähemalt iga kahe aasta järel. 

ABC 3 VPS autohooldus paketis on lisaks ABC 3 VPS autohooldus paketile lisatud Valvoline VPS sarja autohoolduse lisandid. Valvoline VPS lisanditega saab lähemalt tutvuda siin. ABC 3VPS autohoolduse paketi teenuste väärtus eraldi tellides on kokku 239,30 € (bensiini mootoriga) või 249,30 € (diisel mootoriga)

Autohoolduse pakett ABC 3 VPS sisaldab:

  1. Mootori õlivahetus + VPS Valvoline mootori sisepesu aine
  2. Mootori õhufiltri vahetus
  3. Salongi õhufiltri vahetus + VPS Valvoline sisekliima süsteemi puhastuse aine
  4. Kütusefiltri vahetus + VPS Valvoline kütuse süsteemi puhastuse aine
  5. Pidurivedeliku vahetus
  6. Jahutusvedeliku vahetus + VPS Valvoline jahutussüsteemi puhastuse aine
  7. Tehnokontroll

Tehnokontroll sisaldab auto veermiku detailide: šarniiride, rooliligendite, amortisaatorite, vedrude, laagrite, pukside, rehvide ja nendega seotud detailide lõtkude, kulumise taseme ja visuaalset kontrolli. Kontrollitakse veel vedelike seisukord nende tasemed, võimalikud lekked ja vedelike vahetamise vajadus. Kontrollitakse pidurisüsteem ja selle osade kulumise tase. Lisaks eelnevale kontrollitakse summuti, tulede, kojameeste ja mootori rihmade (v.a mootori hammasrihm) seisukord.

ABC 3 VPS autohoolduse pakett maksab 179,90 €, püsikliendile 167,31 €.

NB: ABC 3 VPS autohooldus paketi hinnale lisandub tööde teostamiseks vajaminevate materjalide, varuosade ja abimaterjalide hind. ABC 3 VPS autohoolduse paketi hind kehtib juhul kui klient ostab kõik autohoolduses vajaminevad materjalid ABC Autoteenindus OÜ'st. 

Kõikide teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin