ABC 2

ABC 2 autohooldus pakett on mõeldud sõiduki igal teisel - kolmandal hooldusel, mida peab autol tegema vastavalt sõiduki tootja poolt määratud intervallile. Tavapäraselt hooldatakse autot 10.000 kuni 15.000 KM läbisõidu järel või kui läbisõit on väiksem, siis vähemalt üks kord aastas. Sellise hooldusintervalliga autodel soovitame seda paketti kasutada 20.000 kuni 30.000 KM läbisõidu või kui läbisõit on väiksem siis kahe aasta järel. Uuematel autodel milledel on tootjad andnud välbaks kuni 30.000 KM või siis vähemalt üks kord kahe aasta jooksul soovitame ABC 2 autohoolduse paketti kasutada kõikides hooldustes või vähemalt iga kahe aasta järel. ABC 2 autohoolduse paketi teenuste väärtus eraldi tellides on kokku 184,40 € (bensiini mootoriga) või 168,40 € (diisel mootoriga)

Autohoolduse pakett ABC 2 sisaldab:

  1. Mootori õlivahetus
  2. Mootori õhufiltri vahetus
  3. Salongi õhufiltri vahetus
  4. Kütusefiltri vahetus
  5. Pidurivedeliku vahetus
  6. Jahutusvedeliku vahetus
  7. Tehnokontroll

Tehnokontroll sisaldab auto veermiku detailide: šarniiride, rooliligendite, amortisaatorite, vedrude, laagrite, pukside, rehvide ja nendega seotud detailide lõtkude, kulumise taseme ja visuaalset kontrolli. Kontrollitakse veel vedelike seisukord nende tasemed, võimalikud lekked ja vedelike vahetamise vajadus. Kontrollitakse pidurisüsteem ja selle osade kulumise tase. Lisaks eelnevale kontrollitakse summuti, tulede, kojameeste ja mootori rihmade (v.a mootori hammasrihm) seisukord.

ABC 2 autohoolduse pakett maksab 159,90 €, püsikliendile 148,71 €

NB: ABC 2 autohooldus paketi hinnale lisandub tööde teostamiseks vajaminevate materjalide, varuosade ja abimaterjalide hind. ABC 2 autohoolduse paketi hind kehtib juhul kui klient ostab kõik autohoolduses vajaminevad materjalid ABC Autoteenindus OÜ'st. 

Kõikide teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin