ABC 1

ABC 1 autohooldus pakett on kõige tavapärasem hoolduse nimekiri mida peab autol tegema vastavalt sõiduki tootja poolt määratud intervallile. Tavapäraselt hooldatakse autot iga 10.000 kuni 15.000 KM läbisõidu järel või kui läbisõit on väiksem, siis vähemalt üks kord aastas. Osadel uuematel autodel on tootjad andnud välbaks kuni 30.000 KM või siis vähemalt üks kord kahe aasta jooksul. ABC 1 autohoolduse paketi teenuste väärtus eraldi tellides on kokku 79,70 €

Autohoolduse pakett ABC 1 sisaldab:

  1. Mootori õlivahetus
  2. Mootori õhufiltri vahetus
  3. Salongi õhufiltri vahetus
  4. Tehnokontroll

Tehnokontroll sisaldab auto veermiku detailide: šarniiride, rooliligendite, amortisaatorite, vedrude, laagrite, pukside, rehvide ja nendega seotud detailide lõtkude, kulumise taseme ja visuaalset kontrolli. Kontrollitakse veel vedelike seisukord nende tasemed, võimalikud lekked ja vedelike vahetamise vajadus. Kontrollitakse pidurisüsteem ja selle osade kulumise tase. Lisaks eelnevale kontrollitakse summuti, tulede, kojameeste ja mootori rihmade (v.a mootori hammasrihm) seisukord.

ABC 1 autohoolduse pakett maksab 69,90 €, püsikliendile 65,01 €

NB: ABC 1 autohooldus paketi hinnale lisandub tööde teostamiseks vajaminevate materjalide, varuosade ja abimaterjalide hind. ABC 1 autohoolduse paketi hind kehtib juhul kui klient ostab kõik autohoolduses vajaminevad materjalid ABC Autoteenindus OÜ'st. 

Kõikide teenuste hinnakirjaga saab tutvuda siin